Fialová betonová sada

Fialová betonová sada obsahuje naši řemeslnou sójovou levandulovou svíčku, podložku, dekorativní srdíčko a zápalky v nádobě. Vše je sladěné do jemné pastelově modré barvy. Dárková sada je zabalená do kraftové krabičky vystlané kartonovou výplní. Jde o ideální dárek pro milovníky řemeslných produktů vyrobených ručně v České republice.

829 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Fialová betonová sada
Betonová sada fialová
Novinka

Detailní popis produktu

Prirodni_surovinyRucni_vyrobaEkologicke_baleniRodinna_firma

 

Fialová betonová sada obsahuje naši řemeslnou sójovou levandulovou svíčku, podložku, dekorativní srdíčko a zápalky v nádobě. Vše je sladěné do jemné pastelově fialové barvy. Dárková sada je zabalená do kraftové krabičky vystlané kartonovou výplní. Jde o ideální dárek pro milovníky řemeslných produktů vyrobených ručně v České republice.

 

LEVANDULOVÁ SÓJOVÁ SVÍČKA - DETAILNÍ POPIS

Naše ručně vyrobená levandulová sójová svíčka v pastelově fialové variantě je nejlepším společníkem ve chvílích relaxace. Její oblíbená květinová vůně tvořená 100% přírodním esenciálním olejem levandule navozuje pocit klidu a relaxace.

Každá naše sójová svíčka má uvedenou hmotnost 230 g vosku, 700 g včetně obalu. Všechny je ale vyrábíme ručně, proto se jejich váha může lehce lišit. Barevné či neutrální obaly, které pochází také z naší dílny, jsou 10 cm vysoké a mají průměr 8 cm. Díky ruční výrobě je každý kus originál, a proto se na něm mohou vyskytnout drobné nedokonalosti v podobě bublinek v betonu, které ale nejsou na závadu. Doba hoření je až 40 hodin.

Vosk, který do našich svíček používáme, je 100% přírodní sójový vosk, je veganský a biodegradabilní. Žádná z našich svíček neobsahuje barviva, přidáváme do nich pouze 100% přírodní esenciální oleje, které jim dodají neodolatelné vůně. Svíčky skladujte nejlépe na suchém a chladném místě a držte je mimo přímý zdroj tepla nebo slunečního záření. Stejně jako svíčka samotná, i její obal pochází z naší dílny. Ekologický kompozitní materiál na bázi vody, ze kterého je vyrábíme, je odolný proti ohni a neobsahuje žádná rozpouštědla ani těkavé organické látky. Po vyhoření svíčky můžete její obal vytřít papírovou utěrkou, vymýt ho šetrným mycím prostředkem a dále používat jakýmkoliv způsobem. Nevyužívejte ho ale na skladování potravin.

LEVANDULOVÁ SÓJOVÁ SVÍČKA - 100% PŘÍRODNÍ ESENCIÁLNÍ OLEJE

  • levandulový esenciální olej pomáhá k relaxaci a zlepšuje náladu

LEVANDULOVÁ SÓJOVÁ SVÍČKA - INSTRUKCE K POUŽITÍ

Před každým zapálením zkraťte knot svíčky na 5 mm a udržujte jej ve svislé poloze, zabráníte tak silnému hoření a dobu hoření také prodloužíte. Po zapálení svíčky nechte vosk rovnoměrně roztát, nenechávejte však svíčku hořet více jak 4 hodiny v kuse. Před dalším zapálením počkejte, až vosk zcela ztuhne. Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru, vždy ji umístěte mimo dosah dětí a domácích zvířat a nenechávejte ji v blízkosti předmětů, které se mohou snadno vznítit ani na jejich povrchu. Hořící svíčku nikdy nepřenášejte a zapalujte ji pouze na nehořlavé podložce.

 

BETONOVÁ PODLOŽKA

Betonovou podložku se vzorem mandaly můžete využít nejen pod samotnu svíčku, ale třeba taky pod nádobu se zápalkami, pod vázičku nebo jakkoliv jinak. Můžete ji používat také jako podtácek. Podložka má v průměru cca 9 cm a je podlepena korkovým kolečkem pro zabránění poškrábání povrchu.

 

BETONOVÉ SRDÍČKO

Dekorativní betonové srdíčko můžete někomu darovat jako maličkost pro radost nebo ho využít jako designový prvek společně se zbytkem barevné sady. Každé srdíčko je ručně lité v naší dílně a měří cca 4 x 5 cm.

 

ZÁPALKY V BETONOVÉ NÁDOBĚ

Sada obsahuje také cca 50 ks zápalek s barevnými hlavičkami sladěnými s celým zbytkem sady. Betonová nádoba na zápalky pochází z naší dílny a je ručně litá z ekologického kompozitního materiálu. Navíc je nádoba opatřená škrtátkem, které tak máte vždy po ruce, a také korkovým kolečkem ve spodní části, které zabrání poškrábání stolu nebo jiného povrchu. Nádoba je vysoká cca 6 cm s průměrem cca 5 cm.