Růžová betonová sada

Růžová betonová sada obsahuje naši řemeslnou sójovou svíčku s neroli, podložku, dekorativní srdíčko a zápalky v nádobě. Vše je sladěné do jemné pastelově růžové barvy. Dárková sada je zabalená do kraftové krabičky vystlané kartonovou výplní. Jde o ideální dárek pro milovníky řemeslných produktů vyrobených ručně v České republice.

829 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Růžová betonová sada
Betonová sada růžová
Nejprodávanější

Detailní popis produktu

Prirodni_surovinyRucni_vyrobaEkologicke_baleniRodinna_firma

 

Růžová betonová sada obsahuje naši řemeslnou sójovou svíčku s neroli, podložku, dekorativní srdíčko a zápalky v nádobě. Vše je sladěné do jemné pastelově růžové barvy. Dárková sada je zabalená do kraftové krabičky vystlané kartonovou výplní. Jde o ideální dárek pro milovníky řemeslných produktů vyrobených ručně v České republice.

 

SVÍČKA S NEROLI - DETAILNÍ POPIS

Naše ručně vyrobená sójová svíčka s neroli v pastelově růžové variantě působí proti špatné náladě a zlepšuje koncentraci. Její sladkou dřevitou vůni tvoří 100% přírodní esenciální oleje neroli, růžového dřeva, cedru himalájského a ylang ylang navozuje pocit klidu a relaxace.

Každá naše sójová svíčka má uvedenou hmotnost 230 g vosku, 700 g včetně obalu. Všechny je ale vyrábíme ručně, proto se jejich váha může lehce lišit. Barevné či neutrální obaly, které pochází také z naší dílny, jsou 10 cm vysoké a mají průměr 8 cm. Díky ruční výrobě je každý kus originál, a proto se na něm mohou vyskytnout drobné nedokonalosti v podobě bublinek v betonu, které ale nejsou na závadu. Doba hoření je až 40 hodin.

Vosk, který do našich svíček používáme, je 100% přírodní sójový vosk, je veganský a biodegradabilní. Žádná z našich svíček neobsahuje barviva, přidáváme do nich pouze 100% přírodní esenciální oleje, které jim dodají neodolatelné vůně. Svíčky skladujte nejlépe na suchém a chladném místě a držte je mimo přímý zdroj tepla nebo slunečního záření. Stejně jako svíčka samotná, i její obal pochází z naší dílny. Ekologický kompozitní materiál na bázi vody, ze kterého je vyrábíme, je odolný proti ohni a neobsahuje žádná rozpouštědla ani těkavé organické látky. Po vyhoření svíčky můžete její obal vytřít papírovou utěrkou, vymýt ho šetrným mycím prostředkem a dále používat jakýmkoliv způsobem. Nevyužívejte ho ale na skladování potravin.

SVÍČKA S NEROLI - 100% PŘÍRODNÍ ESENCIÁLNÍ OLEJE

  • esenciální olej neroli působí proti špatné náladě a zlepšuje koncentraci

  • esenciální olej růžového dřeva harmonizuje nervový systém

  • esenciální olej cedru himalájského zklidňuje organismus a působí antisepticky

  • esenciální olej ylang ylang  se svou sladkou vůní snižuje napětí a přispívá k relaxaci

SVÍČKA S NEROLI - INSTRUKCE K POUŽITÍ

Před každým zapálením zkraťte knot svíčky na 5 mm a udržujte jej ve svislé poloze, zabráníte tak silnému hoření a dobu hoření také prodloužíte. Po zapálení svíčky nechte vosk rovnoměrně roztát, nenechávejte však svíčku hořet více jak 4 hodiny v kuse. Před dalším zapálením počkejte, až vosk zcela ztuhne. Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru, vždy ji umístěte mimo dosah dětí a domácích zvířat a nenechávejte ji v blízkosti předmětů, které se mohou snadno vznítit ani na jejich povrchu. Hořící svíčku nikdy nepřenášejte a zapalujte ji pouze na nehořlavé podložce.

 

BETONOVÁ PODLOŽKA

Betonovou podložku se vzorem mandaly můžete využít nejen pod samotnu svíčku, ale třeba taky pod nádobu se zápalkami, pod vázičku nebo jakkoliv jinak. Můžete ji používat také jako podtácek. Podložka má v průměru cca 9 cma je podlepena korkovým kolečkem pro zabránění poškrábání povrchu.

 

BETONOVÉ SRDÍČKO

Dekorativní betonové srdíčko můžete někomu darovat jako maličkost pro radost nebo ho využít jako designový prvek společně se zbytkem barevné sady. Každé srdíčko je ručně lité v naší dílně a měří cca 4 x 5 cm.

 

ZÁPALKY V BETONOVÉ NÁDOBĚ

Sada obsahuje také cca 50 ks zápalek s barevnými hlavičkami sladěnými s celým zbytkem sady. Betonová nádoba na zápalky pochází z naší dílny a je ručně litá z ekologického kompozitního materiálu. Navíc je nádoba opatřená škrtátkem, které tak máte vždy po ruce, a také korkovým kolečkem ve spodní části, které zabrání poškrábání stolu nebo jiného povrchu. Nádoba je vysoká cca 6 cm s průměrem cca 5 cm.