Velká skořicová sada

Velká dárková sada, která obsahuje přírodní oříškové mýdlo se skořicí, sójovou skořicovou svíčku v betonu, betonovou mýdlenku a ozdobné srdíčko, je zabalená do kraftové krabičky vystlané kartonovou výplní. Je to ideální dárek pro milovníky skořice a řemeslných produktů vyrobených ručně v České republice.

829 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Velká skořicová sada

Detailní popis produktu

Prirodni_surovinyRucni_vyrobaEkologicke_baleniRodinna_firma

DETAILNÍ POPIS

Součástí této velké dárkové sady je 100% přírodní oříškové mýdlo, sójová skořicová svíčka v betonu, betonová mýdlenka a ozdobné srdíčko ve stejné barvě. Celá sada je zabalená do kraftové krabičky vystlané kartonovou výplní.

OŘÍŠKOVÉ MÝDLO - DETAILNÍ POPIS

Jedná se o 100% přírodní ručně vyráběné mýdlo obohacené o výživné oleje (olej z lískových oříšků a bambucké máslo) s vůní skořice. Mýdlo je vyrobené metodou zastudena, což zaručuje zachování všech výživných a obohacujících složek. Oříškové mýdlo je vhodné na obličej, ruce i celé tělo. Obsahuje lískooříškový olej, který pečuje o pokožku, esenciální skořicový olej, který mýdlu dodává opojnou skořicovou vůni a také mletou skořici, která v něm zastupuje funkci jemného peelingu. Mýdlo není vhodné při alergii na ořechy.

Každé naše mýdlo má uvedenou hmotnost 100 g. Všechna mýdla ale vyrábíme a krájíme ručně, proto se jejich váha může lehce lišit.

OŘÍŠKOVÉ MÝDLO - OBOHACUJÍCÍ SLOŽKY

  • bambucké máslo známe díky jeho blahodárnému vlivu na pokožku, kterou skvěle hydratuje a vyživuje, dodává jí měkkost a pružnost a chrání ji i v mrazivém počasí, pomáhá navíc zmírňovat akné, vyrážky a jiné kožní alergie
  • olej z lískových oříšků lisovaný zastudena se rychle vstřebává do kůže a nezanechává ji mastnou, ale hebkou a vláčnou, pokožku také hydratuje, olej je vhodný pro mastnější typ pleti
  • 100 % přírodní esenciální olej skořice prokrvuje pokožku a stimuluje nervovou soustavu, je protizánětlivý a antibakteriální
  • skořice mletá dodává mýdlu nejen úžasnou opojnou vůni, ale díky jemnému peelingu napomáhá také k prokrvení pokožky

OŘÍŠKOVÉ MÝDLO - SLOŽENÍ

kokosový olej, voda, olivový olej, palmový olej (s certifikátem RSPO), bambucké máslo, olej z lískových oříšků, červený jíl, skořice mletá, skořicový esenciální olej, extrakt z grepových jader

OŘÍŠKOVÉ MÝDLO - INCI

Sodium Cocoate, Aqua, Sodium Olivate, Sodium Palmate, Shea butter, Corylus Avelana (Hazelnut) Seed Oil, Illite Red, Cinnamon powder, Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil, Citrus Grandis Seed Extract

 

SKOŘICOVÁ SÓJOVÁ SVÍČKA V BETONU - DETAILNÍ POPIS

Naše ručně vyrobená skořicová sójová svíčka v pudrové barevné variantě potěší především milovníky podzimního a vánočního pečení. Její hřejivá kořeněná vůně tvořená 100% přírodním esenciálním olejem skořice navozuje pocit klidu a relaxace.

Každá naše sójová svíčka má uvedenou hmotnost 230 g vosku, 700 g včetně obalu. Všechny je ale vyrábíme ručně, proto se jejich váha může lehce lišit. Barevné či neutrální obaly, které pochází také z naší dílny, jsou 10 cm vysoké a mají průměr 8 cm. Díky ruční výrobě je každý kus originál, a proto se na něm mohou vyskytnout drobné nedokonalosti v podobě bublinek v betonu, které ale nejsou na závadu. Doba hoření je až 40 hodin.

Vosk, který do našich svíček používáme, je 100% přírodní sójový vosk, je veganský a biodegradabilní. Žádná z našich svíček neobsahuje barviva, přidáváme do nich pouze 100% přírodní esenciální oleje, které jim dodají neodolatelné vůně. Svíčky skladujte nejlépe na suchém a chladném místě a držte je mimo přímý zdroj tepla nebo slunečního záření. Stejně jako svíčka samotná, i její obal pochází z naší dílny. Ekologický kompozitní materiál na bázi vody, ze kterého je vyrábíme, je odolný proti ohni a neobsahuje žádná rozpouštědla ani těkavé organické látky. Po vyhoření svíčky můžete její obal vytřít papírovou utěrkou, vymýt ho šetrným mycím prostředkem a dále používat jakýmkoliv způsobem. Nevyužívejte ho ale na skladování potravin.

SKOŘICOVÁ SÓJOVÁ SVÍČKA V BETONU - 100% PŘÍRODNÍ ESENCIÁLNÍ OLEJE

  • skořicový esenciální olej prohřívá a stimuluje nervovou soustavu, není ale vhodný pro astmatiky a těhotné ženy

SKOŘICOVÁ SÓJOVÁ SVÍČKA V BETONU - INSTRUKCE K POUŽITÍ

Před každým zapálením zkraťte knot svíčky na 5 mm a udržujte jej ve svislé poloze, zabráníte tak silnému hoření a dobu hoření také prodloužíte. Po zapálení svíčky nechte vosk rovnoměrně roztát, nenechávejte však svíčku hořet více jak 4 hodiny v kuse. Před dalším zapálením počkejte, až vosk zcela ztuhne. Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru, vždy ji umístěte mimo dosah dětí a domácích zvířat a nenechávejte ji v blízkosti předmětů, které se mohou snadno vznítit ani na jejich povrchu. Hořící svíčku nikdy nepřenášejte a zapalujte ji pouze na nehořlavé podložce.

BETONOVÁ mýdlenka

Tato betonová mýdlenka pochází z naší vlastní dílny, kde ji pro vás ručně vyrábíme z ekologického kompozitního materiálu na bázi vody. Z totožného materiálu je i obal svíčky a ozdobné srdíčko ve stejné barvě.

Pokud je na mýdlence přebytečná voda, stačí ji vylít do umyvadla. Jednou za čas, například před výměnou nového mýdla, z mýdlenky odstraňte zbytky starého mýdla, očistěte ji vodou a vysušte. 

Velikost mýdlenky je 10,5 x 7,5 cm x 2 cm.

Protože jde o autorskou tvorbu, je každý kus originál a může se mírně lišit proti fotografii.