PRACÍ MÝDLO

V této kategorii najdete 100% přírodní ručně vyrobené kokosové mýdlo na ruční předpírání a praní. Dali jsme do něj jen nezbytné suroviny, neobsahuje žádná barviva ani parfémy. 

Cena

4985
14985
Prací mýdlo
69 Kč
SKLADEM

Naše kokosové mýdlo na praní je vhodné především na ruční předpírání nebo praní odličovacích tamponů nebo jiného drobného prádla. Neobsahuje žádné parfémy ani barviva, je složeno pouze z kokosového oleje, vody a extraktu z grepových jader.

3009
Prací mýdlo kulaté bez krabičky
85 Kč
Vyprodáno

Naše kokosové mýdlo na praní je vhodné především na ruční předpírání nebo praní odličovacích tamponů nebo jiného drobného prádla. Neobsahuje žádné parfémy ani barviva, je složeno pouze z kokosového oleje, vody a extraktu z grepových jader. Součástí balení je i kulatá kovová krabička s průměrem 8,2 cm, do které mýdlo přesně padne. Tu můžete použít pro převoz mýdla i jako provizorní mýdlenku.

425
Prací mýdlo kulaté
49 Kč
Vyprodáno

Naše kokosové mýdlo na praní je vhodné především na ruční předpírání nebo praní odličovacích tamponů nebo jiného drobného prádla. Neobsahuje žádné parfémy ani barviva, je složeno pouze z kokosového oleje, vody a extraktu z grepových jader. Tento produkt je vhodný jako náhradní náplň do sady cestovního pracího mýdla s krabičkou.

628
3 položek celkem