Svíčka s neroli

Naše ručně vyrobená sójová svíčka s neroli v pastelově růžové variantě působí proti špatné náladě a zlepšuje koncentraci. Její sladkou dřevitou vůni tvoří 100% přírodní esenciální oleje neroli, růžového dřeva, cedru himalájského a ylang ylang navozuje pocit klidu a relaxace. Svíčku s neroli můžete mít i v neutrální šedé či bílé variantě.

499 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Svíčka s neroli

Detailní popis produktu

sójová SVÍČKA v betonu s neroli - DETAILNÍ POPIS

Naše ručně vyrobená sójová svíčka s neroli v pastelově růžové variantě působí proti špatné náladě a zlepšuje koncentraci. Její sladkou dřevitou vůni tvoří 100% přírodní esenciální oleje neroli, růžového dřeva, cedru himalájského a ylang ylang navozuje pocit klidu a relaxace.

Každá naše sójová svíčka má uvedenou hmotnost 230 g vosku, 700 g včetně obalu. Všechny je ale vyrábíme ručně, proto se jejich váha může lehce lišit. Barevné či neutrální obaly, které pochází také z naší dílny, jsou 10 cm vysoké a mají průměr 8 cm. Díky ruční výrobě je každý kus originál, a proto se na něm mohou vyskytnout drobné nedokonalosti v podobě bublinek v betonu, které ale nejsou na závadu. Doba hoření je až 40 hodin.

Vosk, který do našich svíček používáme, je 100% přírodní sójový vosk, je veganský a biodegradabilní. Žádná z našich svíček neobsahuje barviva, přidáváme do nich pouze 100% přírodní esenciální oleje, které jim dodají neodolatelné vůně. Svíčky skladujte nejlépe na suchém a chladném místě a držte je mimo přímý zdroj tepla nebo slunečního záření. Stejně jako svíčka samotná, i její obal pochází z naší dílny. Ekologický kompozitní materiál na bázi vody, ze kterého je vyrábíme, je odolný proti ohni a neobsahuje žádná rozpouštědla ani těkavé organické látky. Po vyhoření svíčky můžete její obal vytřít papírovou utěrkou, vymýt ho šetrným mycím prostředkem a dále používat jakýmkoliv způsobem. Nevyužívejte ho ale na skladování potravin.

Svíčku s neroli můžete dostat také v neutrální šedé či bílé variantě.

sójová SVÍČKA v betonu s neroli - 100% přírodní ESENCIÁLNÍ OLEJE

  • esenciální olej neroli působí proti špatné náladě a zlepšuje koncentraci

  • esenciální olej růžového dřeva harmonizuje nervový systém

  • esenciální olej cedru himalájského zklidňuje organismus a působí antisepticky

  • esenciální olej ylang ylang  se svou sladkou vůní snižuje napětí a přispívá k relaxaci

sójová SVÍČKA v betonu s neroli - INSTRUKCE K POUŽITÍ

Před každým zapálením zkraťte knot svíčky na 5 mm a udržujte jej ve svislé poloze, zabráníte tak silnému hoření a dobu hoření také prodloužíte. Po zapálení svíčky nechte vosk rovnoměrně roztát, nenechávejte však svíčku hořet více jak 4 hodiny v kuse. Před dalším zapálením počkejte, až vosk zcela ztuhne. Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru, vždy ji umístěte mimo dosah dětí a domácích zvířat a nenechávejte ji v blízkosti předmětů, které se mohou snadno vznítit ani na jejich povrchu. Hořící svíčku nikdy nepřenášejte a zapalujte ji pouze na nehořlavé podložce.