Mátová svíčka

Naše ručně vyrobená mátová sójová svíčka v pastelově zelené variantě je skvělá zejména při chladném podzimním počasí. Její mentolová svěží vůně tvořená 100% přírodními esenciálními oleji máty peprné, rozmarýnu, smrku sibiřského a niaouli tlumí projevy nachlazení. Mátovou svíčku můžete mít i v neutrální šedé či bílé variantě.

499 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Mátová svíčka

Detailní popis produktu

 

mátová sójová SVÍČKA v betonu - DETAILNÍ POPIS

Naše ručně vyrobená mátová sójová svíčka v pastelově zelené variantě je skvělá zejména při chladném podzimním počasí. Její mentolová svěží vůně tvořená 100% přírodními esenciálními oleji máty peprné, rozmarýnu, smrku sibiřského a niaouli tlumí projevy nachlazení.

Každá naše sójová svíčka má uvedenou hmotnost 230 g vosku, 700 g včetně obalu. Všechny je ale vyrábíme ručně, proto se jejich váha může lehce lišit. Barevné či neutrální obaly, které pochází také z naší dílny, jsou 10 cm vysoké a mají průměr 8 cm. Díky ruční výrobě je každý kus originál, a proto se na něm mohou vyskytnout drobné nedokonalosti v podobě bublinek v betonu, které ale nejsou na závadu. Doba hoření je až 40 hodin.

Vosk, který do našich svíček používáme, je 100% přírodní sójový vosk, je veganský a biodegradabilní. Žádná z našich svíček neobsahuje barviva, přidáváme do nich pouze 100% přírodní esenciální oleje, které jim dodají neodolatelné vůně. Svíčky skladujte nejlépe na suchém a chladném místě a držte je mimo přímý zdroj tepla nebo slunečního záření. Stejně jako svíčka samotná, i její obal pochází z naší dílny. Ekologický kompozitní materiál na bázi vody, ze kterého je vyrábíme, je odolný proti ohni a neobsahuje žádná rozpouštědla ani těkavé organické látky. Po vyhoření svíčky můžete její obal vytřít papírovou utěrkou, vymýt ho šetrným mycím prostředkem a dále používat jakýmkoliv způsobem. Nevyužívejte ho ale na skladování potravin.

Mátovou svíčku můžete dostat také v neutrální šedé či bílé variantě.

mátová sójová SVÍČKA v betonu - 100% přírodní ESENCIÁLNÍ OLEJE

  • esenciální olej máty peprné s mentolovou vůní pomáhá uvolnit ucpaný nos a povzbuzuje při únavě a slabosti

  • rozmarýnový esenciální olej je vhodný k použití při únavě a bolesti hlavy

  • esenciální olej smrku sibiřského povzbuzuje mozkovou činnost a pomáhá při nachlazení

  • esenciální olej niaouli působí proti špatné náladě a tlumí projevy nachlazení

mátová sójová SVÍČKA v betonu - INSTRUKCE K POUŽITÍ

Před každým zapálením zkraťte knot svíčky na 5 mm a udržujte jej ve svislé poloze, zabráníte tak silnému hoření a dobu hoření také prodloužíte. Po zapálení svíčky nechte vosk rovnoměrně roztát, nenechávejte však svíčku hořet více jak 4 hodiny v kuse. Před dalším zapálením počkejte, až vosk zcela ztuhne. Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru, vždy ji umístěte mimo dosah dětí a domácích zvířat a nenechávejte ji v blízkosti předmětů, které se mohou snadno vznítit ani na jejich povrchu. Hořící svíčku nikdy nepřenášejte a zapalujte ji pouze na nehořlavé podložce.