Cestovní mýdlo s aktivním uhlím + krabička

Naše ručně dělané mýdlo s aktivním uhlím v cestovní verzi má 100% přírodní složení. Najdete v něm drcené aktivní uhlí, které pomáhá při hloubkovém čištění pleti, proto je mýdlo oblíbené především na obličej. Mandlový a dýňový olej, oba lisované zastudena, dodávají pokožce hydrataci a zanechávají ji pružnou a hladkou.

129 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Cestovní mýdlo s aktivním uhlím + krabička

Detailní popis produktu

Mýdlo s aktivním uhlím - Detailní popis

Jedná se o 100% přírodní ručně vyráběné mýdlo obohacené o výživné oleje lisované za studena (mandlový olej a dýňový olej) s vůní šalvěje a rozmarýnu. Mýdlo je vyrobené metodou za studena, což zaručuje zachování všech výživných a obohacujících složek. Mýdlo s aktivním uhlím zbavuje pleť nečistot, pohlcuje nadbytečný kožní maz a zabraňuje tvorbě akné. Je vhodné na obličej, ruce i celé tělo, především na problematickou a mastnou pleť teenagerů. Odstraňuje lesklý vzhled pleti, čistí do hloubky a detoxikuje. Součástí balení je i kulatá kovová krabička s průměrem 6,2 cm, do které mýdlo přesně padne.

Cestovní mýdlo má uvedenou hmotnost 60 g. Všechna mýdla ale vyrábíme a krájíme ručně, proto se jejich váha může lehce lišit.

Na cestách můžete víčko krabičky použít jako provizorní mýdlenku. Vždy jej postavte (stejným směrem, jako při zavřené krabičce) tak, aby voda z mýdla odtékala pryč. Mýdlo vraťte do krabičky až po úplném vyschnutí. Pokud vložíte ještě mokré nebo vlhké mýdlo do krabičky, může se vlivem vlhkosti rozmočit.

Mýdlo s aktivním uhlím - Obohacující složky

  • mandlový olej lisovaný za studena - má uklidňující a hydratační účinky, napomáhá zpomalování stárnutí kůže, reguluje zánět (např. akné), podráždění a zmírňuje svědění postižené pokožky
  • dýňový olej lisovaný za studena - je zdrojem širokého spektra minerálů, vitamínů a nenasycených mastných kyselin, důležitých pro náš organizmus, výborně se hodí i v péči o pokožku, protože na ní vytváří ochranný film, který zadržuje vlhkost uvnitř a tím pleť zanechává hladkou a pružnou
  • aktivní uhlí - má vynikající čistící vlastnosti pro svou schopnost vázat na sebe škodliviny, nečistoty a nadbytečný kožní maz, hloubkově čistí pokožku, uvolňuje ucpané póry, zanechává pokožku čistou a vyhlazenou, zamezuje tvorbě vyrážek, pomáhá předcházet infekci kůže a zklidňovat podrážděnou pokožku

Mýdlo s aktivním uhlím - Složení

kokosový olej, voda, olivový olej, palmový olej (s certifikátem RSPO), aktivní uhlí, mandlový olej lisovaný za studena, dýňový olej lisovaný za studena, 100% esenciální olej rozmarýn, 100% esenciální olej šalvěj, přírodní konzervant - extrakt z grepových jader, (Limonene – součást esenciálních olejů)

Mýdlo s aktivním uhlím - INCI

Sodium Cocoate, Aqua,Sodium Olivate, Sodium Palmate, Activated Charcoal, Prunus Dulcis (Almond) Oil, Cucurbita Pepo Seed Oil, Rosmarinus officinalis, Salvia officinalis, Citrus Grandis Seed Extract, (Limonene – součást esenciálních olejů)