Mýdlo srdíčkový reliéf

Luxusní srdíčkové mýdlo obsahuje 100% esenciální olej z tropického květu Frangipani a grapefruitu a je zdobeno filigránem. Má zvláčňující a hydratující účinky, proto je vhodné na ruce, obličej a celé tělo. Základ mýdla tvoří kokosový, olivový a palmový olej (s certifikátem RSPO), jako konzervant používáme přírodní extrakt z grepových jader.

249 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Mýdlo srdíčkový reliéf

Detailní popis produktu

Prirodni_surovinyRucni_vyrobaEkologicke_baleniRodinna_firma

Detailní popis

Jedná se o přírodní ručně vyráběné mýdlo obohacené o výživné oleje (mandlový olej lisovaný za studena a bambucké máslo) s vůní tropického květu Frangipani a grapefruitu. Mýdlo je vyrobené metodou za studena, což zaručuje zachování všech výživných (obohacujících) složek. Toto luxusní mýdlo obsahuje 100% esenciální olej z tropického květu Frangipani a grapefruitu a je zdobeno filigránem. Má zvláčňující a hydratující účinky, proto je vhodné na ruce, obličej a celé tělo.

Každé naše mýdlo má uvedenou hmotnost 100 g. Všechna mýdla ale vyrábíme a krájíme ručně, proto se jejich váha může lehce lišit.

Obohacující složky

  • mandlový olej lisovaný za studena - má uklidňující a hydratační účinky, napomáhá zpomalovat stárnutí kůže, reguluje zánět (např. akné), podráždění a zmírňuje svědění postižené pokožky
  • bambucké máslo - je  známé svými příznivými účinky na pokožku, má výborné hydratační vlastnosti, dodává pokožce měkkost a pružnost, zároveň ji vyživuje, zjemňuje a chrání  proti nepříznivému počasí
  • jíl růžový - je vhodný zejména pro citlivou nebo podrážděnou pokožku, suchou a zralou pleť, je bohatý na minerály, má blahodárné účinky na kůži

Složení

kokosový olej, voda, olivový olej, palmový olej (s certifikátem RSPO), hydroxid sodný, mandlový olej lisovaný za studena, bambucké máslo, růžový jíl, epsomská sůl, oxid titaničitý (běloba), 100% esenciální olej Grapefruit, 100% esenciální olej Frangipani, přírodní konzervant – extrakt z grepových jader, (Limonene - součást esenciálních olejů)

INCI

Sodium Cocoate, Aqua,Sodium Olivate, Sodium Palmate, Sodium hydroxide, Prunus Dulcis (Almond) Oil, Shea butter, Illite/kaolín, Magnesium sulfate, titanium dioxide, Citrus decumana, Plumeria alba, Citrus Grandis Seed Extract, (Limonene - součást esenciálních olejů)