LUXUSNÍ MÝDLA

Tato exkluzivní řada mýdel obsahuje pouze 4 luxusní mýdla, která jsou zdobená každé svým vlastním vzorem filigránu. Díky pracnějšímu vzorování se z jedné dávky vyrobí mýdel daleko méně, než při výrobě mýdla bez zdobení. Tato mýdla také obsahují exkluzivní vonné složky, které přidáváme pouze do této řady. Díky svému luxusnímu vzhledu jsou vhodná jako krásný dárek. 

 
249
2501249250

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

   
 • Luxusní jasmínové 3001
  Mýdlo jasmínový filigrán
  Momentálně nedostupné

  Toto luxusní mýdlo obsahuje 100% esenciální olej z jasmínu a mandarinky a je zdobeno filigránem. Má zvláčňující a hydratující účinky, proto je vhodné na ruce, obličej a celé tělo.


  249 Kč
 • Luxusní mrkvové 3002
  Mýdlo mrkvový filigrán
  Momentálně nedostupné

  Luxusní mrkvové mýdlo díky jeho vlastnostem doporučujeme na ruce, obličej i celé tělo. Obsažené oleje vyživují a regenerují pokožku, blahodárně působí proti vráskám a stařeckým skvrnám, proto je vhodné na zralou pleť. Základ mýdla tvoří kokosový, olivový a palmový olej (s certifikátem RSPO), jako konzervant používáme přírodní extrakt z grepových jader.


  249 Kč
 • Luxusní růžové 3003
  Mýdlo filigrán s růží De Mai
  Momentálně nedostupné

  Mýdlo obsahuje 100% esenciální oleje z růže de Mai (stolistá růže) a santalového dřeva a je zdobeno filigránem. Má zvláčňující a  hydratující účinky, proto je vhodné na ruce, obličej a celé tělo. Základ mýdla tvoří kokosový, olivový a palmový olej (s certifikátem RSPO), jako konzervant používáme přírodní extrakt z grepových jader.


  249 Kč
 •  
 • Luxusní srdíčkové 3004
  Mýdlo srdíčkový reliéf
  Momentálně nedostupné

  Luxusní srdíčkové mýdlo obsahuje 100% esenciální olej z tropického květu Frangipani a grapefruitu a je zdobeno filigránem. Má zvláčňující a hydratující účinky, proto je vhodné na ruce, obličej a celé tělo. Základ mýdla tvoří kokosový, olivový a palmový olej (s certifikátem RSPO), jako konzervant používáme přírodní extrakt z grepových jader.


  249 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Jeho dalším procházením vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.