LUXUSNÍ MÝDLA

Tato exkluzivní řada mýdel obsahuje pouze 4 luxusní mýdla, která jsou zdobená každé svým vlastním vzorem filigránu. Díky pracnějšímu vzorování se z jedné dávky vyrobí mýdel daleko méně, než při výrobě mýdla bez zdobení. Tato mýdla také obsahují exkluzivní vonné složky, které přidáváme pouze do této řady. Díky svému luxusnímu vzhledu jsou vhodná jako krásný dárek. 

Cena

249250
1249250
Luxusní jasmínové
249 Kč
Momentálně nedostupné

Toto luxusní mýdlo obsahuje 100% esenciální olej z jasmínu a mandarinky a je zdobeno filigránem. Má zvláčňující a hydratující účinky, proto je vhodné na ruce, obličej a celé tělo.

3001
Luxusní mrkvové
249 Kč
Momentálně nedostupné

Luxusní mrkvové mýdlo díky jeho vlastnostem doporučujeme na ruce, obličej i celé tělo. Obsažené oleje vyživují a regenerují pokožku, blahodárně působí proti vráskám a stařeckým skvrnám, proto je vhodné na zralou pleť. Základ mýdla tvoří kokosový, olivový a palmový olej (s certifikátem RSPO), jako konzervant používáme přírodní extrakt z grepových jader.

3002
Luxusní růžové
249 Kč
Momentálně nedostupné

Mýdlo obsahuje 100% esenciální oleje z růže de Mai (stolistá růže) a santalového dřeva a je zdobeno filigránem. Má zvláčňující a  hydratující účinky, proto je vhodné na ruce, obličej a celé tělo. Základ mýdla tvoří kokosový, olivový a palmový olej (s certifikátem RSPO), jako konzervant používáme přírodní extrakt z grepových jader.

3003
Luxusní srdíčkový reliéf
249 Kč
Momentálně nedostupné

Luxusní srdíčkové mýdlo obsahuje 100% esenciální olej z tropického květu Frangipani a grapefruitu a je zdobeno filigránem. Má zvláčňující a hydratující účinky, proto je vhodné na ruce, obličej a celé tělo. Základ mýdla tvoří kokosový, olivový a palmový olej (s certifikátem RSPO), jako konzervant používáme přírodní extrakt z grepových jader.

3004
4 položek celkem