Keramická mýdlenka hnědo-oranžové listy

Keramická ručně vyrobená mýdlenka s přírodní vzorem listů v hnědo-oranžové barevné kombinaci. Mýdlenka stojí na čtyřech keramických nožičkách a uprostřed má tři malé dírky pro odtok přebytečné vody. Tato kombinace odvádí vodu pryč od mýdla a chrání ho před nechtěným promáčením. Keramická mýdlenka je nejen praktickým pomocníkem, ale díky jejímu zdobení také dotváří design vaší koupelny. Protože jde o autorskou tvorbu a každý kus je originál, může se mírně lišit oproti fotografii.

249 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Keramická mýdlenka hnědo-oranžové listy

Detailní popis produktu

Tato keramická mýdlenka pochází z šumavské keramické dílny, kde ji pro nás ručně vyrábí pomocí hrnčířského kruhu z kvalitní italské či německé hlíny. Po samotném vyrobení je mýdlenka dvakrát vypálená v peci a poté ručně malovaná a modelovaná. Tuto hnědo-oranžovou variantu zdobí plastický design listů.

Pokud je na mýdlence přebytečná voda, stačí ji vylít do umyvadla. Jednou za čas, například před výměnou nového mýdla, z mýdlenky odstraňte zbytky starého mýdla, očistěte ji vodou a vysušte. 

Velikost mýdlenky je 12 x 9,5 cm. 

Protože jde o autorskou tvorbu, je každý kus originál a může se mírně lišit proti fotografii. Barevnost a vzor jsou ale vždy stejné.