Zlatá svíčka s vánočním kořením

LIMITOVANÁ VÁNOČNÍ EDICE | Naše ručně vyrobená sójová svíčka s vánočním kořením v luxusní zlaté variantě je skvělá na dlouhé zimní večery. Její příjemnou kořeněnou vůni tvoří 100% přírodní esenciální oleje skořice, vanilky, badyánu, kardamomu, zázvoru, hřebíčku, muškátového oříšku a nového koření.

499 Kč
Dostupnost: SKLADEM
Zlatá svíčka s vánočním kořením
Vánoční zlatá
LIMITOVANÁ EDICE

Detailní popis produktu

Luxusní zlatá sójová SVÍČKA v betonu s vánočním kořením - DETAILNÍ POPIS

Naše ručně vyrobená sójová svíčka s vánočním kořením v luxusní zlaté variantě je skvělá na dlouhé zimní večery. Její kořeněnou vůni tvoří 100% přírodní esenciální oleje skořice, vanilky, badyánu, kardamomu, zázvoru, hřebíčku, muškátového oříšku a nového koření. 

Každá naše sójová svíčka má uvedenou hmotnost 230 g vosku, 700 g včetně obalu. Všechny je ale vyrábíme ručně, proto se jejich váha může lehce lišit. Barevné či neutrální obaly, které pochází také z naší dílny, jsou 10 cm vysoké a mají průměr 8 cm. Díky ruční výrobě je každý kus originál, a proto se na něm mohou vyskytnout drobné nedokonalosti v podobě bublinek v betonu, které ale nejsou na závadu. Doba hoření je až 40 hodin.

Vosk, který do našich svíček používáme, je 100% přírodní sójový vosk, je veganský a biodegradabilní. Žádná z našich svíček neobsahuje barviva, přidáváme do nich pouze 100% přírodní esenciální oleje, které jim dodají neodolatelné vůně. Svíčky skladujte nejlépe na suchém a chladném místě a držte je mimo přímý zdroj tepla nebo slunečního záření. Stejně jako svíčka samotná, i její obal pochází z naší dílny. Ekologický kompozitní materiál na bázi vody, ze kterého je vyrábíme, je odolný proti ohni a neobsahuje žádná rozpouštědla ani těkavé organické látky. Po vyhoření svíčky můžete její obal vytřít papírovou utěrkou, vymýt ho šetrným mycím prostředkem a dále používat jakýmkoliv způsobem. Nevyužívejte ho ale na skladování potravin.

Svíčku s vánočním kořením můžete dostat také v luxusní stříbrné nebo hravé sobí variantě.

Luxusní zlatá sójová SVÍČKA v betonu s vánočním kořením - 100% přírodní ESENCIÁLNÍ OLEJE

  • skořicový esenciální olej prohřívá a stimuluje nervovou soustavu, není ale vhodný pro astmatiky a těhotné ženy

  • vanilkový esenciální olej díky své sladké vůni pomáhá k uvolnění, uklidnění a relaxaci

  • esenciální olej badyánu je vhodný při únavě, stresu i při nachlazení

  • esenciální olej kardamomu pozitivně působí na trávící soustavu, proti únavě a pomáhá k lepšímu soustředění

  • zázvorový esenciální olej má výraznou pryskyřičnou vůni

  • esenciální olej hřebíčku se díky intenzivní kořeněné vůni skvěle hodí do podzimního období

  • esenciální olej muškátového oříšku podporuje koncentraci a pomáhá při únavě

  • esenciální olej bay má antiseptické a uklidňující účinky, pomáhá k dobré náladě, ale není vhodný pro astmatiky

Luxusní zlatá sójová SVÍČKA v betonu s vánočním kořením - INSTRUKCE K POUŽITÍ

Před každým zapálením zkraťte knot svíčky na 5 mm a udržujte jej ve svislé poloze, zabráníte tak silnému hoření a dobu hoření také prodloužíte. Po zapálení svíčky nechte vosk rovnoměrně roztát, nenechávejte však svíčku hořet více jak 4 hodiny v kuse. Před dalším zapálením počkejte, až vosk zcela ztuhne. Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru, vždy ji umístěte mimo dosah dětí a domácích zvířat a nenechávejte ji v blízkosti předmětů, které se mohou snadno vznítit ani na jejich povrchu. Hořící svíčku nikdy nepřenášejte a zapalujte ji pouze na nehořlavé podložce.